Preview Mode Links will not work in preview mode

Kryptokec

May 12, 2020

V tomto díle se Josef Tětek a Vladimír Vencálek podívají na bitcoin halving. Co to vlastně znamená, jak se to projeví na trhu a co se vlastně děje v této době na trzích?

To je další díl podcastu Kryptokec. Přihlašte se k odběru podcastu tam, kde podcast posloucháte.


Mar 30, 2020

V tomto díle podcastu Kryprokec se dozvíte, co udělá současná pandemie viru SARS-Cov-2 s kryptoměnami (a jejich cenami) a hlavně ekonomikou.

O těchto tématech diskutují Josef Tětek, Vladimír Vencálek, Dan Tržil, Maťo Galvánek a Dominik Stroukal.

Zajímá vás jak vlastně probíhá pumpování peněz do...


Mar 16, 2020

V dalším díle podcastu Kryptokec jsme opět v zakládající sestavě Vladimír Vencálek, Josef Tětek a Dan Tržil. Dnes se dozvíte, co to je DeFi!

Decentralizované finance neboli DeFi jsou poměrně nový termín, který poslední dobou rezonuje kryptoměnovou komunitou. O co se jedná, jaké problémy řeší a...


Mar 2, 2020

Tento Kryptokec je v neobvyklé sestavě Josef Tětek, Dominik Stroukal a Kicom, na jehož Youtube kanálu Bitcoinovej Kanál můžete najít video sestřihy z našeho povídání.

Člověk, který se pohybuje kolem kryptoměn se musí nezbytně věnovat i nějakým ekonomickým otázkám, na který není uplně...


Dec 27, 2019

V tomto díle podcastu Kryptokec je hostem Michal Kučerák, produkční centra DOX. S Vladimírem Vencálkem a Josefem Tětkem proberou téma mass surveillance neboli hromadné sledování.